portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Malta Nowa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Malta Nowa - sprawy osiedlowe » Forum » Monitoring
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Monitoring

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Dar780 
   

Stały bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 08, 2013 17:47
Posty: 55
Skąd: Poznan

PostWysłany: Nie Lis 16, 2014 17:10    Temat postu: Re: Monitoring

witam odpowiedz Pana Radosława odnośnie monitoringu

"
Monitoring działa, ale INEA nie stanęła na wysokości zadania i jeszcze nie mamy podłączonego łącza internetowego, stąd brak na tą chwilę możliwości podglądu on-line. Dostałem SMS-a, że do końca tygodnia mają wszystko podłączyć. ''

Czy nie uważacie iż skoro już to zainstalowali mimo trwającego głosowania w tej sprawie i wydali na ten cel pieniadze członków wspólnoty to mogliby poinformować o tym ?

Pozdrawiam
marta999 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Śro Cze 26, 2013 10:36
Posty: 17
Skąd: poznań

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 9:30    Temat postu: Re: Monitoring

Czy ktoś realnie "siedzi" za tymi kamerkami i obserwuje osiedle? Chodzi mi o to czy w chwili jakiegoś zagrożenia ktoś czyt. ochrona przyjedzie interweniować? albo czy samemu można zadzwonić, jeśli widzi się podejrzane osoby wchodzące na osiedle i czekające na otwarcie garażu, żeby dostać się do środka? Nie rozumiem w jakim celu powstał ten monitoring i co on nam daje, czy ktoś się orientuje?
joasiaj 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Paź 02, 2014 11:09
Posty: 7
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 15:09    Temat postu: Re: Monitoring

Jak to co nam daje? Uszczuplony budżet funduszu remontowego i dodatkowe comiesięczne opłaty!
rafik22 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Lis 30, 2014 19:46
Posty: 1
Skąd: Poznania

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 20:00    Temat postu: Re: Monitoring

nie wyolbrzymiałbym i nie torpedowałbym jednostronnej decyzji w sprawie zamontowania monitoringu. 10000 zł na tak duża wspólnotę to zaledwie jednorazowy wydatek kilkadziesiąt złoty na lokal mieszkalny. uważam że sprawa osiągnęła apogeum i należało szybko działać. Należy traktować to jako dodatkowe ubezpieczenie nieruchomości.

Bardziej jestem zdegustowany jakością pracy administratora który bardzo opieszale rozwiązuje problemy na tej nieruchomości, mam wrażenie że jej nie inspektuje. Przykład naprawa uszkodzonego murka przy zjeździe do hali. kilka miesięcy trwało wytynkowanie narożnika, od 5 miesięcy dalej jest niepomalowany. !!!
pauld77 
   

Zaglądajacy


Wiek: 46
Dołączył: Wto Cze 25, 2013 19:22
Posty: 15
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 12:35    Temat postu: Re: Monitoring

jeżeli dobrze widziałem to po hali garażowej kręcili się technicy policyjni !
czyżby kolejne włamanie - kradzież ? czy ten monitoring faktycznie działa ?
ps. ile osób jest teraz w zarządzie - jedna ? czy to zgodne z regulaminem ?
Piotr_gdynia85och 
   

Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Wto Lis 01, 2016 21:25
Posty: 134
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 11:14    Temat postu: Re: Monitoring

Witam a może jednak ochrona fizyczna jestem z firmy ochroniarskiej Gabor Biuro Ochrony
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama