portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Malta Nowa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Malta Nowa - sprawy osiedlowe » Forum » Rowery
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rowery

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Tomasz1234 
   

Nowy na forum


Wiek: 53
Dołączył: Wto Cze 14, 2016 22:05
Posty: 1
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 22:13    Temat postu: Rowery

Witam,
Mam pytanie, czy przeszkadzają Państwu rowery zostawiane na klatkach schodowych?
Mnie tak, a swoje, szanując innych, trzymamy w piwnicy.
Rower sąsiadów przyczepiony metr od naszych drzwi, na ogół cały ubłocony,
nie wygląda estetycznie. Trochę to takie lekceważenie innych na wspólnej w końcu przestrzeni.
Co myślą o tym sąsiedzii?
pozdrawiam
Milka76 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Lut 11, 2013 20:44
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Cze 15, 2016 14:13    Temat postu: Re: Rowery

U mnie podobnie, sąsiedzi na stałe mają rower często cały zabłocony przed moimi drzwiami.
Niezbyt to fajne. Sąsiedzi mili, głupio zwracać uwagę, ale estetycznie nie jest.
silencio 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 17:19
Posty: 13
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 21:38    Temat postu: Re: Rowery

Witam.Ja również uważam,że to nie powinno mieć miejsca. To samo tyczy się parkujących swoje samochody na drodze przejazdowej. Kwestia braku kultury i braku poszanowania przestrzeni wspólnej.
lunettes 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 23, 2014 11:34
Posty: 14
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 20:23    Temat postu: Re: Rowery

Zgadzam się odnośnie rowerów i zastawiania przejazdu. Dla mnie najgorszym przejawem braku szacunku dla innych mieszkańców są noce głośne imprezy w ogródkach przydomowych/na balkonach. To jest blok mieszkalny, gdzie mieszkają też inne osoby, które pracują, chcą w nocy przespać kilka godzin, których dzieci próbują usnąć, którzy może źle się czują...Jakimi trzeba być bezmyślnymi lub egoistycznymi ludźmi by tworzyć im pod oknami nocny ogródek kawiarniany/piwny?
plusminus 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Cze 17, 2013 15:29
Posty: 2
Skąd: Poznń

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2016 22:53    Temat postu: Re: Rowery

Przeszkadzaja i to nie tylko rowery. U mńie sasiedzi zostawiaja doslowńie wszystko. Kilka razy nie mozna bylo wejsc do mieszkańia bo rzeczy stalt na drzwiach....
KRAKRA 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Wto Paź 11, 2016 19:49
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 19:57    Temat postu: Re: Rowery

Zgadzam się......u mnie na klatce jest już totalna graciarnia: rower, wózek, hulajnoga, ociekacz na buty, buty a teraz doszły jeszcze parasole. Ostatnio nawet worek ze śmieciami czekał na wyniesienie. Cała ściana po stronie sąsiadów jest brudna i wygląda nieestetycznie. Nie zwróciłem nigdy sąsiadom uwagi, żeby nie wprowadzać niemiłej atmosfery, ale coś trzeba by z tym zrobić. Zdegustowany
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama