portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Malta Nowa - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Malta Nowa - sprawy osiedlowe » Forum » oswietlenie zewnetrzne
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

oswietlenie zewnetrzne

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Dar780 
   

Stały bywalec


Wiek: 49
Dołączył: Pią Mar 08, 2013 17:47
Posty: 55
Skąd: Poznan

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 17:05    Temat postu: oswietlenie zewnetrzne

Godzina 17.00 24.03.2013 pelne slonce a lampy pelna moca swieca Co prawda nie wiem Co oswietlaja ale Co tam. Brawo uwi brawo pani adminstrator tylko tak Dalej .mimo iz juz parokrotnie to zglaszalem NA osiedlu nadal NA bogato . Serdeczne pozdrowienia dla pani administrato i podziekowanie za "skuteczne" rozwiazywanie problemow
mateux 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Śro Cze 13, 2012 9:17
Posty: 30
Skąd: POZnan*

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 10:28    Temat postu: Re: oswietlenie zewnetrzne

Potwierdzam! Mam nadzieję, że zmienią w końcu godziny świecenia lamp, bo jest to lekkie przegięcie, żeby w biały dzień wszystko było zapalone.
maciejkaa 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Sob Lut 23, 2013 12:00
Posty: 24
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 18:44    Temat postu: Re: oswietlenie zewnetrzne

heh, też pisałem do administracji o tych lampach. Dostałem odpowiedź 15.03.2013 że faktycznie tak jest i sprawdzą dlaczego tak jest. Dzisiaj, czyli 26.03 lampy zostały przestawione i już włączyły się o dobrej porze. Wszystko w UWI trwa jak na poczcie.
Zegar, który steruje włączaniem lamp to zegar astronomiczny. Chyba dzięki niemu wszyscy zapłacimy astronomiczne rachunki za światło Mad
jarek033 
   

VIP


Wiek: 35
Dołączył: Wto Gru 30, 2014 9:00
Posty: 4062
Skąd: kraków

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 9:25    Temat postu: Re: oswietlenie zewnetrzne

U mnie w pensjonacie montowaliśmy w holu nie tak dawno nowe oprawy sufitowe od Candelluxa i wszystko udało się dostać w sklepie na stronie elektryczny.com. Mogę ewentualnie ich polecić. Zamówienie było dość spore a i tak w miarę szybko dostarczyli, widać, że muszą mieć swoje produkty na stanie na magazynie a nie dopiero je skądś domawiać.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama